Wypowiedz się na temat przyszłości Mysłowic

15/04/2014

Sukces akcji „Wypełnij ankietę – weź udział w tworzeniu programu Wspólnie dla Mysłowic” przerósł oczekiwania inicjatorów. W ciągu dwóch tygodni, formularze wypełniło kilkaset mysłowiczan. Teraz będzie można zrobić to również przez internet!

Po raz pierwszy politycy pytają nas o zdanie i dzięki temu możemy mieć realny wpływ na to, co będzie się dziać w naszym mieście – mówi pan Marek, do którego dotarła ankieta przygotowana przez radnych i sympatyków klubu Wspólnie dla Mysłowice.

Od 4 kwietnia radni i wolontariusze kolportują ankietę wśród mieszkańców. Zaczęli od północnych dzielnic miasta. Pytania dotyczą 10 najważniejszych – zdaniem inicjatorów – zagadnień programowych dla miasta. Wspólnie dla: rodziny, edukacji, nowych dróg, bezpieczeństwa, seniorów, zdrowia, finansów, młodzieży, nowych miejsc pracy, kultury/sportu/rekreacji.

Pomysłodawcą akcji społecznej jest Dariusz Wójtowicz, który w nadchodzących wyborach będzie kandydował na prezydenta miasta. – Mamy gotowy plan, przygotowany wspólnie z grupą ekspertów. Chcemy jednak omówić go z mieszkańcami, chcemy dopytać co ich zdaniem jest ważne – wyjaśnia Wójtowicz.

Teraz wypełnienie ankiety będzie jeszcze prostsze. Formularz z pytaniami trafił do internetu. Każdy, kto korzysta z sieci będzie mógł się wypowiedzieć, a jego propozycje trafią do osób tworzących program naprawy miasta.

KLIKNIJ, BY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ!

Zapraszamy do udziału w tworzeniu programu!

WSPÓLNIE DLA MYSŁOWIC – PROGRAM DLA MIASTA – Ankiety Internetowe Online – internakiety.pl