D. Wójtowicz: jeśli nie spełnię obietnic, zrezygnuję po 2 latach!

28/11/2014

Nikt wcześniej nie odważył się na taki krok. Kandydat na prezydenta Mysłowic notarialnie poświadcza, że zrealizuje swój program wyborczy. W przeciwnym razie ustąpi.

List z adnotacją notarialną trafił bezpośrednio do mieszkańców Mysłowic. Dariusz Wójtowicz przygotowywał swój program wspólnie z gronem ekspertów. Dziś jest tak pewny realizacji zawartych w nich założeń, że zdecydował się na zawarcie umowy z mysłowiczanami

– Od zawsze traktowałem poważnie swoją pracę w samorządzie. Dzięki zaufaniu tysięcy osób, stoję dziś przed największym wyzwaniem w życiu zawodowym – przede mną druga tura wyborów prezydenckich. Wspólnie z moimi ekspertami przygotowałem program naprawy miasta – mówi Wojtowicz i dodaje: – Notarialnie zaświadczam, że w przypadku nie zrealizowania czterech najważniejszych punktów programu w ciągu dwóch najbliższych lat, zrezygnuję z funkcji prezydenta Miasta Mysłowice i nie będę ubiegał się o ponowną elekcję. Robię to dlatego, że moi poprzednicy nie dotrzymywali danego słowa mieszkańcom mojego rodzinnego miasta.

Programowe pewniaki Wójtowicza:

  • oddam do użytku i wyremontuję dwukrotnie więcej mieszkań niż mój poprzednik;
  • wprowadzę darmową opiekę stomatologiczną w szkołach podstawowych;
  • pozyskam minimum dwukrotonie więcej funduszy unijnych na rozwój i remont Mysłowic
  • pozyskam nowych inwestorów, którzy zapewnią co najmniej 500 miejsc pracy