Dariusz Wójtowicz: Czas na nowe wyzwania!

26/08/2014

Pragnę poinformować, że 22 sierpnia bieżącego roku przestałem być pracownikiem Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice. Moje odejście to efekt nie tak dawno rozstrzygniętego konkursu na kierownicze stanowisko w jednej z jednostek bezpośrednio podległej samorządowi Województwa Śląskiego.

W tym miejscu pragnę podziękować moim koleżankom i kolegom z Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice za niemal 15 letnią współpracę i nawiązane w tym czasie przyjaźnie. Dziękuję również mysłowickim urzędnikom oraz radnym miejskim za wieloletnie wsparcie i pomoc w realizacji zadań statutowych przedsiębiorstwa. Szczególne podziękowania składam byłemu prezesowi ZOMM Donatowi Domasiewiczowi, byłej kierownik bazy ZOMM Lidii Gajdzik oraz zastępcy prezydenta Mysłowic Bogdanowi Koterbie, którzy przez szereg lat wspierali mnie w pracy społecznej i zawodowej.

Zatrudniając się na początku 2000 roku w ZOMM nie myślałem o tym, że niemal 15 lat swojego zawodowego życia spędzę w miejskiej spółce. Przypomnę, że swoją karierę zawodową w Zakładzie Oczyszczania Miasta Mysłowice rozpoczynałem jako pracownik fizyczny. Przyszedł jednak czas na awanse i Zarząd firmy powierzył mi bezpośredni nadzór nad bazą i zapleczem technicznym, gdzie pełniłem funkcję dyrektora. Odszedłem jako kierownik działu usług. Moje odejście z pracy w Zakładzie Oczyszczania Miasta Mysłowice i obecne zatrudnienie w jednostce podległej samorządowi Województwa Śląskiego traktuję jako kolejne wyzwanie zawodowe.

Jednak moim najważniejszym życiowym jak i zawodowym wyzwaniem są zbliżające się wybory samorządowe. Głównym celem jest objęcie stanowiska prezydenta miasta Mysłowice. I tu liczę na pomoc oraz wsparcie wszystkich Mieszkańców mojego rodzinnego miasta!

Dariusz Wójtowicz