Drugie spotkanie wspierających Wspólnie dla Mysłowic

25/04/2014

23 kwietnia, późnym popołudniem spotkała się grupa ludzi wspierających działania klubu WSPÓŁNIE DLA MYSŁOWIC, działający w dzielnicach Brzęczkowice, Brzezinka i Słupna. Postanowili oni aktywnie włączyć się w tworzenie programu 10 PRZYKAZAŃ DLA MYSŁOWIC. W spotkaniu uczestniczył także pprowadzący spotkanie, lider rejonu, a jednocześnie kandydat na prezydenta – Dariusz Wójtowicz oraz radna SLD Sejmiku Województwa Śląskiego – Katarzyna Zapart.

Tworzenie programu 10 PRZYKAZAŃ DLA MYSŁOWIC to zbieranie opinii mieszkańców na temat tego, jakie sprawy są dla miasta najważniejsze. Pomysłodawca akcji – Dariusz Wójtowicz – jest zdeterminowany, by walczyć o prezydenturę i kierowanie naszym miastem. – Jako radni przygotowaliśmy zręby programu, ale chcemy, by o losach miasta decydowali sami zainteresowani – mówi Wójtowicz.

Uczestnicy spotkania chcą w aktywny sposób wspomóc akcję zbierania opinii wśród mieszkańców Mysłowic. Każda opinia się liczy, bo to na bazie wypowiedzi mieszkańców naszego miasta chcemy tworzyć program jego naprawy. – Podczas wielu lat pracy na rzecz miasta wiem, jak ważne jest zdanie jego mieszkańców. Przecież to jest miasto nas wszystkich. Chcemy dotrzeć do jak największej grupy osób. WSPÓLNIE możemy zrobić naprawdę wiele. – mówi radny Dariusz Wójtowicz.

W spotkaniu wzięli udział: Anna Sorek, Bartosz Malaka, Sylwia Bobek, Sylwia Gajdzik, Mariusz Lizoń, Wojciech Berendowicz oraz Grzegorz Sałata. Grono to wyłoni przyszłych kandydatów do Rady Miasta Mysłowice idących z ramienia komitetu Wspólnie dla Mysłowic.

Już teraz zachęcamy do włączenia się w akcję tworzenia 10 PRZYKAZAŃ DLA MYSŁOWIC. Poniżej załączamy ankietę, którą można wypełnić i wysłać na adres alarm@myslowice.net bądź wypełnić ANKIETĘ ONLINE Zapraszamy!